Epic Games Store Yeni Özel Oyun Anlaşmalarını Duyurdu

 Epic Games Store Yeni Özel Oyun Anlaşmalarını Duyurdu
Okunuyor Epic Games Store Yeni Özel Oyun Anlaşmalarını Duyurdu

Bu yıl içerisinde Epic Games Store’da satışa sunulacak süreli özel oyunlar duyuruldu.

Aşağıdaki oyunların bazı PC’nin yanı sıra konsollar için de yayınlanacak. Epic Games Store 2020 Bahar Güncellemesi fragmamını ise aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Gelecek oyunlar:

Dread Nautical
Rogue-like unsurlar ve sıra temelli taktiksel RYO özelliklere sahip Dread Nautical, sürükleyici oynanışı büyüleyici çizgi filmsel tonlarla birleştiriyor.  

Industries of Titan
Industries of Titan’da söz sahibi olmak için genişleyen bir endüstriyel şehir oluştur, güçlü fabrikalar tasarla ve diğer Great House sahipleriyle rekabete gir! 

Totally Reliable Delivery Service
Maksimum dört arkadaşınıza katılın ve interaktif bir sanal alan dünyasında işinizi bir an önce halledin. Teslimat yola çıktı, Totally Reliable Delivery Service garantisiyle! 

Diabotical
Renkli bir robot evreninde geçen ücretsiz, yüksek tempolu çok oyunculu bir Arena birincil şahıs nişancı oyunudur. Kendi Eggbot’unu oluştur ve 3 farklı oyun modu ve 9 haritada yapılan karşılaşmalarda topluluğa katıl. 

Saturnalia
Bir Hayatta Kalma Korku Macera Oyunu: Bir dizi karakterle kadim ritüelin tenha bir köyünü keşfederek oyna. Bütün karakterlerini kaybettiğin her seferde köyün labirente benzeyen yolları değişir. 

Sludge Life
SLUDGE LIFE, garip ahmaklarla dolu kirli bir adada geçen ve kokusu burnuna kadar gelen oldukça yoğun bir atmosfere sahip birinci şahıs / açık dünya / vandalizm oyunudur. 

Among Trees
Kulubeni inşa et, ormanların derinliklerini keşfet ve bu muazzam hayatta kalma simülatöründe barışçıl bir şekilde yaşa. Hayatta kalmak için yemen, uyuman ve kendini sıcak tutman gerekecek. 

Samurai Shodown
Efsanevi savaşçılar dünyanın kaderini belirlemek için savaşmak üzere geri dönüyorlar! Bu yepyeni oyun yüksek seviyede görseller ve oynanışa ek olarak Samurai Shodown’ın mirasına yaraşır mekanikler ve atmosferle bezendi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın